V októbri môžete pri uložení karty Visa na ZľavaDňa dostať odmenu 7 €!

Stačí si od 1. do 31. októbra 2017 pri nákupe na ZľavaDňa uložiť svoju kartu a získate zľavu 7 € na ďalší nákup nad 60 €, ktorú môžete na ZľavaDňa využiť do 31. decembra 2017. Podrobné podmienky akcie nájdete tu.

Uložením karty navyše ušetríte v budúcnosti čas, bude vám potom stačiť jediné kliknutie pre pohodlné a úplne bezpečné nákupy.

Čo to znamená?

Uloženie platobnej karty online vám umožní jednoduchšie nakupovať a platiť. Namiesto toho, aby ste pri každom online nákupe ručne zadávali číslo vašej platobnej karty a všetky osobné údaje, môžete si kartu uložiť a ako online zákazník potom nakupovať a platiť jediným kliknutím, ktorým schválite príslušnú transakciu.

Dbajte zároveň na dodržiavanie základných pravidiel pre zvýšenie bezpečnosti!

Tu uvádzame niekoľko spôsobov, ako ochrániť svoju identitu a svoje financie:

  • Online nákupy robte iba na svojom vlastnom počítači, telefóne alebo tablete.
  • Nikdy nenakupujte online na miestach s vysokou koncentráciou osôb, kde by niekto mohol ľahko získať údaje k vašej platobnej karte napríklad tak, že sa vám pri ich zadávaní bude dívať cez rameno.
  • Používajte antivírusový softvér a robte kontrolu spyware hrozieb.
  • Uloženie svojej platobnej karty povoľte iba v prípade, že daná spoločnosť uvádza na stránkach telefónne číslo alebo iný legitímny spôsob, ako ju môžete kontaktovať. Nikdy neposkytujte žiadne osobné údaje spoločnosti, ktorá vystupuje anonymne.