Premeňte svoje veľké nápady na ešte väčšie príležitosti

Fintech spoločnosti znovuobjavujú moderný platobný ekosystém. Ako globálny líder v oblasti platieb je spoločnosť Visa hrdá na to, že môže spolupracovať s viac ako 2000 fintech spoločnosťami všetkých rozmerov na celom svete. Naše programy poskytujú práve taký rozsah a odborné znalosti, ktoré fintech spoločnosti potrebujú na zvládnutie zložitých výziev v oblasti platieb a digitálneho obchodu.

Pozrite sa, ako spoločnosť Visa posilňuje postavenie fintech spoločností, ako ste vy

Využitím odborných znalostí a rozsahu spoločnosti Visa dokázali fintech spoločnosti uviesť svoje nápady do života a poskytnúť nové platobné inovácie svojim koncovým klientom. Partnerské programy Visa umožňujú fintech spoločnostiam prinášať na trh svoje obchodné nápady a inovácie v oblasti platieb.

Spoločnosť Airwallex

Vďaka programu Fintech Fast Track sa spoločnosť Airwallex rýchlo pripojila k sieti Visa a vydala následne svoju kartu Visa. Teraz majú ich klienti k dispozícii nový, pohodlný spôsob realizácie cezhraničných platieb.

Spoločnosť Dock

Brazílska fintech spoločnosť potrebovala vydať karty pre zákazníka, ale chýbali jej skúsenosti s reguláciou na trhu. Na pomoc im prišiel partner programu Visa Ready, a to spoločnosť Dock, ktorá uviedla karty pre fintech na trh už za 13 dní.

Prečítajte si prípadovú štúdiu

Dostávajte aktuálne informácie

Zaregistrujte sa, aby ste boli stále informovaní o aktuálnych novinkách, udalostiach a zdrojoch týkajúcich sa iniciatív spoločnosti Visa v oblasti fintech.
* Program Visa Direct Fintech Fast Track je v súčasnosti dostupný len v Spojených štátoch amerických.