Visa Asistencia

Každý deň sa môže naskytnúť niečo, s čím vám môžeme pomôcť. Zavolajte nám na 220 570 057 (Po – Pia, 8 – 18 h) a užívajte si chvíle, keď pracujeme pre vás.

Visa Asistencia

Visa Asistencia zariadi vašu spokojnú dovolenku alebo pomôže s organizáciou rodinnej oslavy. Neviete si rady, kde s partnerom osláviť výročie alebo usporiadať detskú oslavu? Potrebujete poradiť s výberom upratovacej služby alebo hľadáte opatrovanie detí? Zavolajte nám a my radi zariadime všetko potrebné. Ponúkame asistenciu aj pri zariaďovaní bytu či domu, odporučíme vám stavebnú firmu.

Dokážeme vám poradiť aj s výberom darčekov pre vašich najbližších alebo s organizáciou nevšedných voľnočasových aktivít.

Ak potrebujete právne služby, aj s tým vám pomôžeme. V prípade potreby vieme zabezpečiť aj odbornú lekársku starostlivosť.

Sme tu preto, aby sme vám pomohli s každodennými aj menej obvyklými požiadavkami, môžete sa na nás obrátiť každý pracovný deň.

Podrobná ponuka služby:

  • Visa Asistencia zaistí, vymyslí, spresní a zorganizuje čokoľvek, takže sa nemusíte už o nič starať
  • Škála služieb, ktoré zabezpečujeme, je veľmi široká a ponúkame aj odstupňované cenové varianty podľa vašich možností. Pretože spolupracujeme s celým radom vyskúšaných a preverených partnerských spoločností, sme často schopní poskytnúť vám nadštandardné podmienky či zľavy.
  • Odporúčame a zabezpečujeme len kvalitné a overené služby.
  • S asistenčnými službami k vašej firemnej alebo prémiovej karte Visa Gold, Platinum, Infinite budete mať neustále na dosah tím koordinátorov, ktorý je pripravený okamžite splniť vaše najrôznejšie priania, nech ste kdekoľvek. Nesľubujeme, ale vieme.
  • Ako všetko funguje? Vy sa na nás obrátite s prianím, my vám sprostredkujeme jeho zabezpečenie a ponúkneme cenové varianty, ktoré vám budú vyhovovať. Prajete si napríklad zorganizovať rodinnú oslavu? Vypracujeme návrhy oslavy, predložíme varianty v rôznom cenovom rozpätí, a hneď ako si vyberiete, všetko zabezpečíme. Chcete kúpiť osobné auto? Zistíme možnosti, porovnáme ponuky a tie vám odovzdáme. Kúpu potom dohodneme. Potrebujete inštalatéra? Pripravíme vám niekoľko cenových ponúk, vy si vyberiete a my dohodneme termín opravy.
  • Za služby Visa Asistencia držitelia firemných a prémiových kariet Visa neplatia. Hovor bude účtovaný podľa štandardného cenníka a tarifu operátora, z ktorého siete voláte.