Inovácie v spoločnosti Visa

Náš Visa tím zameriavajúci sa na inovácie a dizajny, ktorý tvoria dizajnéri, inžinieri, špecialisti na produkty a lídri v oblasti inovácií, pomáha svojim zákazníkom zvíťaziť na konkurenčnom trhu vytváraním obchodných riešení, ktoré sú pre ich zákazníkov inteligentnejšie, rýchlejšie a bezpečnejšie. Tu je návod, ako môžete lepšie nazrieť do práce tímu pre Visa inovácie a dizajny.

Príďte si pozrieť naše inovačné centrum a štúdio

Prežite deň v živote pripojeného zákazníka a zistite, ako meníme budúcnosť platieb pomocou jedinečných demo ukážok inovatívnych technológií.

Objavte svoje príležitosti na inovácie

Naše workshopy ponúkajú jedinečné prieniky do trendov v odvetví a sústreďujú sa na oblasti rastu, čo zákazníkom otvára mnoho príležitostí na základe prieskumu používateľov.

Spoluvytváranie špičkových riešení a získavanie skúseností

Využívame dizajnérske techniky na pochopenie kritických bodov, na overenie konceptov, dizajnových riešení, pilotných produktov a na uvedenie a integráciu nových produktov do platobného ekosystému.


Naše priestory

Trasa

Pusťme sa do spolupráce

Navštívte naše inovačné centrum v San Franciscu alebo inovačné štúdio v New Yorku a preskúmajte nové možnosti pre svojich zákazníkov.