Nová aplikácia Visa Travel Tools šetrí váš čas na cestách doma aj v zahraničí

14/10/2015

Bratislava, 6. augusta 2015 - Ste v cudzom meste, prípadne v zahraničí a potrebujete si vybrať hotovosť? Neplatí sa tam eurami? Aký je kurz? Túto časť dovolenky, či služobnej cesty vám zjednoduší nová aplikácia Visa Europe - Visa Travel Tools.

Zorientujete sa naozaj rýchlo

Kdekoľvek ste, k bankomatu sa dostanete ľahko a pohodlne, keďže vám ukáže cestu, či už autom alebo pešo. Zároveň sa dozviete, kto bankomat prevádzkuje, aké služby bankomat ponúka a či je jeho prevádzka časovo neobmedzená.

Aplikácia vám tiež ukáže aktuálny kurz voči vašej domácej mene. Ponúka možnosť zahrnúť aj poplatky, ktoré by mohli byť účtované vašou bankou.

Aplikácia pomôže aj pri strate karty

Okrem konverzného kurzu a lokalizácie bankomatov vám aplikácia Visa Travel Tools pomôže aj v prípade, že ste v zahraničí stratili kartu a neviete telefónne číslo svojej vydavateľskej banky. Prostredníctvom aplikácie môžete bezplatne zavolať medzinárodnú Visa zákaznícku linku, kde môžete svoju Visa kartu zablokovať. Okrem toho, toto leto nájdete v aplikácii aj tipy na aktuálne Visa City Offers – obchody, reštaurácie, tematické parky, či kultúrne ustanovizne v piatich európskych veľkomestách: Paríži, Miláne, Berlíne, Barcelone a Londýne. Viac informácií je možné nájsť na www.visa.sk

Kde si môžete aplikáciu stiahnuť

Aplikácia je dostupná od polovice júla v Apple App Store a v Google Play, zatiaľ v anglickej verzii, ku koncu leta bude dostupná aj v iných jazykových mutáciách (nemecká, španielska, švédska, francúzska a talianska verzia).