PARTNERSTVÁ A PODUJATIA

Sponzorstvo Visa nás spája s udalosťami, ktoré spájajú svet

Naše sponzorstvo má schopnosť spájať ľudí na celom svete a sú katalyzátorom, ktorý nás posúva ďalej. Visa podporuje kultové podujatia ktoré inšpirujú a spájajú ľudí na celom svete, či už ide o Olympijské a Paralympijské hry, FIFA World Cup™, Visa Cash App RB, Oracle Red Bull Racing, alebo NFL.

Visa, Olympics, Paralympics worldwide partner triposite logo

Celosvetový partner Olympijských a Paralympijských hier do roku 2032

Náš záväzok voči olympijským a paralympijským hrám je viac než len sponzorstvo. Od roku 1986 sme partnerom olympijského hnutia a v roku 2003 sme sa s hrdosťou stali prvým celosvetovým partnerom Medzinárodného paralympijského výboru. Venujeme sa posilňovaniu postavenia športovcov a budovaniu inkluzívnejšieho sveta prostredníctvom športu.

GB's Sky Brown celebrates winning bronze in skateboarding women's park event 2020 Tokyo Olympics

Sky Brown, Team Visa – ©Getty Images – Všetky práva vyhradené

Visa and Uefa

Ženský futbal UEFA

Ako prvý samostatný partner ženského futbalu UEFA, od roku 2018, investícia Visa do ženského futbalu pomáha zvyšovať viditeľnosť tohto športu na všetkých úrovniach, podporovať jeho akceptáciu a zabezpečiť budúcnosť hry.

England, UEFA European champions

Visa and FIFA 2026 worldwide partner logo lockup

Celosvetový partner FIFA

FIFA World Cup™ smeruje v roku 2026 do Severnej Ameriky! Ako oficiálny technologický partner celosvetových podujatí FIFA pre platobné technológie poskytne spoločnosť Visa bezproblémovú a bezpečnú obchodnú skúsenosť vášnivým fanúšikom podujatia FIFA priamo na mieste a vzrušujúci prístup k službám držiteľom kariet Visa. Spoločnosť Visa prináša od roku 2007 lepšie športové zážitky na viac ako 40 športových podujatiach FIFA.

FIFA Men’s World CupTM trophy lifted in the air

FIFA – ©Getty Images – Všetky práva vyhradené

Oracle Red Bull Racing and Visa Cash App RB team 2024 logos

Prvý globálny partner oboch tímov Red Bull Formula One

Ako prvý globálny partner tímov Visa Cash App RB a Oracle Red Bull Racing Formula One je spoločnosť Visa hrdým partnerom tímu Red Bull Racing, ktorý podporuje jeho úspech v rýchlom svete medzinárodných pretekov. Visa a aplikácia Cash sa tiež spoja s tímom Red Bull Racing, aby podporili tím Visa Cash App RB v čisto ženskom seriáli pretekov F1 Academy, čo zdôrazňuje záväzok spoločnosti Visa prehlbovať svoju podporu a napredovanie žien prostredníctvom našich sponzorských platforiem.

The Visa Cash App Red Bull and Oracle Red Bull Racing Formula One teams car liveries

Red Bull Content Pool – ©Getty Images a Visa Cash App RB – Digital Lighthouse – Všetky práva vyhradené

Visa and NFL proud sponsor logo lockup

Hrdý sponzor NFL od roku 1995

Spoločnosť Visa je od roku 1995 hrdým sponzorom ligy National Football League. Ako výhradný poskytovateľ platobných služieb pre NFL a oficiálne podujatia NFL naďalej pracujeme na inováciách, aby sme poskytovali rýchlejšie, bezpečnejšie a pohodlnejšie spôsoby platby, aby fanúšikovia nezmeškali rozhodujúci moment na ihrisku.

NY Giants offense lines up against SF 49ers during an NFL football game

NFL – ©Associated Press – Všetky práva vyhradené

Šport na celom svete inšpiruje a spája. Spoločnosť Visa s hrdosťou podporuje športovcov, fanúšikov a komunity prostredníctvom ikonických športových podujatí po celom svete.

Portrait of Andrea Fairchild, SVP Global Sponsorship Strategy at Visa
Andrea Fairchild, SVP Globálna stratégia sponzorstva