• Všetci a všade akceptovaní

  Rôznorodé a inkluzívne pracovisko, kam patríte.

 • Medzinárodný deň žien

  Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien si pozrite ako Visa podporuje odvážne mladé podnikateľky, ktoré uskutočňujú svoje nové obchodné vízie.

 • Iniciatíva Springboard – príležitosť prosperovať

  Spoločnosť Visa spolupracuje s iniciatívou Springboard, ktorá poskytuje prístup k pracovným príležitostiam v oblasti technológií mladým ľuďom v oblasti Bay Area

 • Vezmite svoje dieťa do práce na jeden deň

  Sledujte viac ako 800 detí a ich rodičov používajúcich Visa, ako sa bavia na dni predstavenstva v spoločnosti Visa plnom mnohých skúseností, ktoré inšpirujú ku kreativite, pomáhajú im pochopiť podnikanie spoločnosti Visa a dávajú im možnosť nahliadnuť do budúcnosti s novou technologickou inováciou.

Alfred F. Kelly, C.E.O. of Visa

Na každom záleží


Každý má príbeh

Univerzálne prijatie pre každého a všade nie je len sľub našej značky, je to základ našej firemnej kultúry. Podporujeme kultúru zámernej inklúzie na vytvorenie pocitu prepojenosti na pracovisku, podporu rozmanitosti myslenia, kultúry a životného štýlu. Spolupracujeme spoločne zábavným, zmysluplným a inšpirujúcim spôsobom. Zoznámte sa so štyrmi zamestnancami, ktorí sú pre našu Visa rodinu dôležití.

Pracovné skupiny zamestnancov

Môžete sa okamžite stať súčasťou našej komunity tým, že sa zapojíte do skupiny zdrojov zamestnancov (ERG) a segmentu pre diverzitu a inklúziu na celom svete. Skupiny ERG sú len jedným zo spôsobov, ako sa spojiť s ostatnými, ktorí majú s vami spoločné kultúrne dedičstvo, životný štýl alebo cieľ. Tieto skupiny podporujú lepšie pochopenie daností, talentov a prínosu našich zamestnancov.

Každý sa učí a rastie

Vaša skúsenosť v spoločnosti Visa je viac ako len vaša každodenná práca. Je bohatá na nové príležitosti na učenie sa a rast, vzrušujúce projekty, prostredníctvo ktorých sa môžete spojiť s ľuďmi, ktorí majú rovnakú víziu pre vašu budúcu kariéru ako vy. Sme malá spoločnosť s veľkým dosahom, v ktorej je váš vplyv exponenciálny – učenie a získavanie nových zručností v práci je u nás samozrejmosťou.

Každý prežíva svoj život

Vieme, že život prináša rôzne situácie. Vážime si celú osobnosť a chceme, aby ste sa cítili v rovnováhe a s tými správnymi prioritami.

Každý má svoj vplyv


Každý je zodpovedný


Všetci sme prepojení

Náš tím zameraný na diverzifikáciu je úzko spojený s organizáciami a univerzitami, ktoré sú zamerané na študentov a odborníkov, ženy a etnické menšiny. Aktívne hľadáme rôznorodú komunitu tých, čo menia zabehané koľaje, priekopníkov a príjemcov rizík, ktorí sú fascinovaní novou technológiou, ktorá mení životy a ktorí chcú mať právomoc zmeniť spôsob, akým sa podniká vo svete. Niektoré z organizácií, s ktorými sme sa spojili:

Uznané spoločnosťou Visa

Anita Borg logo.
Human Rights Campaign logo.
Bloomberg logo.

#LifeAtVisa

Sledujte nás na Instagrame a objavte svoje Everywhere.

Pridajte sa k tímu Visa dnes

Vždy hľadáme najlepšie talenty.